Fotograf Lublin - Fotografia ślubna Lublin - Barbara Gnyp - Fotograf na chrzest Lublin Fotografia ślubna Lublin | Fotograf Lublin: Sesja narzeczeńska - pytania i odpowiedzi

Sesja narzeczeńska - pytania i odpowiedzi

Czym jest sesja narzeczeńska?
Jest to sesja wykonywana przed ślubem. Wy decydujecie, czy jest to kilka miesięcy wcześniej, czy nawet kilka dni. 
Po co nam taka sesja?
- dzięki sesji narzeczeńskiej macie możliwość poznać mnie i mój styl pracy,
- możecie przyzwyczaić się do pozowania przed obiektywem,
- możecie odreagować codzienne stresy, pokazać sobie jak bardzo się kochacie,
- wykonane na sesji zdjęcia możecie użyć do wykonania zaproszeń dla rodziców, odbitki wykorzystać jako ozdoby na sali weselnej, czy wręczyć rodzicom w ramach podziękowań.Gdzie odbywa się sesja?
Tam, gdzie tylko zechcecie! Najlepsze są miejsca związane z Wami. Waszą pierwszą randką, zainteresowaniami, tym jak spędzacie czas wolny, czy weekendy. Może macie jakieś swoje ulubione miejsce? Jeśli nie macie pomysłu, zawsze chętnie doradzam :) Sesje wykonuję głównie w okolicach Lublina, jednak nie ma przeszkód i do dalszych moich podróży :)
W jakich godzinach najlepiej zrobić sesję?
Zdecydowanie wczesnym rankiem lub podczas zachodu słońca. Światło jest wtedy najpiękniejsze i najlepsze do wykonania cudownych fotografii. Wiosną i latem sesje mogą odbywać się nawet o 19 – 20, bo dzień jest długi, a słońce zachodzi później. Realizowałam już także sesje i w pełnym słońcu, jak i zachmurzeniu. Przy pełnym słońcu najlepiej znaleźć cień, bo światło słoneczne powoduje mrużenie oczu i ostre cienie na Waszych twarzach. Przy zachmurzeniu natomiast możemy spokojnie robić zdjęcia o dowolnej porze dnia, bo światło słoneczne jest delikatnie rozproszone przez chmury. A może tak sesja podczas deszczu? Czemu nie! 
 


Fotograf nie powinien narzucać swoich pomysłów, lecz starać się Was zainspirować, nakierować, doradzać i pomóc w ostatecznym wyborze oraz stworzeniu wizji sesji. Gwarantuję, że dzięki temu będziecie o wiele bardziej zadowoleni z końcowego efektu, bo zdjęcia będą naprawdę „Wasze” – dopasowane do waszych charakterów, pasji i upodobań.
Copyright © Fotografia ślubna Lublin | Fotograf Lublin , Barbara Gnyp Fotografia