Fotograf Lublin - Fotografia ślubna Lublin - Barbara Gnyp - Fotograf na chrzest Lublin Fotografia ślubna Lublin | Fotograf Lublin: Sesja narzeczeńska Oli i Darka w polu maków | Wilczopole, Lublin, Świdnik

Sesja narzeczeńska Oli i Darka w polu maków | Wilczopole, Lublin, ŚwidnikALEKSANDRA I DARIUSZ

Tak pięknych, sympatycznych, ciepłych i zakochanych par życzę każdemu fotografowi.
Można rzec, że Oli i Darkowi towarzyszyłam w najważniejszych momentach życia. Podczas wieczoru panieńskiego, w dniu ich ślubu (Reportaż ślubny Oli i Darka), a ostatnio także podczas chrztu ich synka (Chrzest Święty Alka i Zosi).

Wróćmy do sesji narzeczeńskiej. Ola marzyła o sesji na polu pełnym maków. Ja również bardzo chciałam mieć takie zdjęcia w swoim portfolio. Jednak jak to w życiu bywa, mimo poszukiwań nie znaleźliśmy tak "czerwonego" pola o jakim marzyliśmy. Na szczęście udało nam się znaleźć sporą grupkę maków rosnących przy drodze i czarowaliśmy kadry z tego co mieliśmy. Myślę, że wyszły całkiem nieźle, ale jest w tym ogromna zasługa mojej pięknej pary. Na zdjęciach najważniejsze są uczucia, to one tworzą magię, a tutaj miłość wisiała w powietrzu.

Zanim zrobiliśmy zdjęcia z makami, to pojechaliśmy nad stawy w Dominowie. Trochę pospacerowaliśmy po okolicznych ścieżkach, nakarmiliśmy komary (tak, dużo komarów) i jak słońce zaczęło chylić się ku zachodowi to zaczęliśmy szukać pola z makami.   

Zapraszam na fotograficzny spacer wśród natury i pięknej polskiej wsi. Lubelszczyzna jest czarująca, a już szczególnie podczas zachodu słońca. Zobaczcie sami :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © Fotografia ślubna Lublin | Fotograf Lublin , Barbara Gnyp Fotografia