Fotograf Lublin - Fotografia ślubna Lublin - Barbara Gnyp - Fotograf na chrzest Lublin Fotografia ślubna Lublin | Fotograf Lublin: Natalia i Paweł - Sesja narzeczeńska - Park Ludowy - Lublin

Natalia i Paweł - Sesja narzeczeńska - Park Ludowy - Lublin


Sesja narzeczeńska Natalii i Pawła trochę poczekała nim ukazała się tutaj. Jednak moim zdaniem nie straciła uroku. Zdjęcia zrobiliśmy w Parku Ludowym w Lublinie. Był to jeden z najgorętszych dni 2017 roku, w dodatku pyliły się topole, ale daliśmy radę! Było baaardzo wesoło, z resztą zobaczcie sami :)

Sesja narzeczeńska była przedsmakiem zdjęć ślubnych oraz krótkiej sesji ślubnej na Starym Mieście w Lublinie. Zdjęcia ślubne Natalii i Pawła <-- klik :)

Jeśli zastanawiacie się, czy warto wziąć udział w sesji narzeczeńskiej, to mówię Wam, że warto. Macie możliwość poznać fotografa, zobaczyć jak pracuje i czy, aby na pewno odpowiada Wam styl zdjęć, które tworzy. Poza tym to świetna okazja, by sprawdzić się przed obiektywem. W dniu ślubu już jesteście o wiele bardziej pewni siebie, a fotograf jest już jak "dobry znajomy". Wpływa to na naturalność ujęć i Wasze lepsze samopoczucie. Poza tym sesja narzeczeńska, to także bardzo dobra okazja dla Was, by oderwać się od przedślubnego stresu i miło spędzić czas :)
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © Fotografia ślubna Lublin | Fotograf Lublin , Barbara Gnyp Fotografia